• Women & Women'a Hoş Geldiniz!

Kredi kartı ile satın aldığım ürününü nasıl iade edebilirim?
Satış fişi ve kredi kartı slip ibrazı ile ürününüzün iadesini 7 gün içerisinde Women&Women Satış Noktaları veya Online Mağazadaki İletişim Formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.
İade/değişim süresi kaç gündür?
Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen, Women&Women mağazalarımızda 3 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış, etiketi sökülmemiş ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız. Kargo ile satın alınan ürünlerde, ürün müşterinin eline ulaştıktan sonraki 3 gün dikkate alınmaktadır.

İş başvurularını nereden yapabilirim?
info@womenandwomen.net'den Özgeçmiş’inizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bayilik veriyor musunuz?
Nihai tüketicilere Franchise’e, bayi, korner veya toptan satış adı altında ulaşmayı hedefliyoruz. Farklı ülkelerde satış veya yurtiçi satış başvurularınız için lütfen info@womenandwomen.net üzerinden ayrıntılı bir mail atınız.

Women&Women'da taksit imkanı var mı?
Taksit imkanı sağlayabildiğimiz kartlar; BONUS CARD ,WORLD, CARD FİNANS, MAXIMUM, AXESS, PARAF CARD, ADVANTAGE ve TÜRKİYE FİNANS katılım bankası kartları geçerlidir.
Hangi kredi kartları geçerlidir?
Mağazalarımızda geçerli olan banka kartları; Master / Visa özelliği taşıyan tüm kredi kartları ve harcama özelliği tanımlanmış debit kartları mağazalarımızda geçerlidir. Ayrıca, BONUS CARD ,WORLD, CARD FİNANS, MAXIMUM, AXESS, PARAF CARD, ADVANTAGE ve TÜRKİYE FİNANS katılım bankası kartları geçerlidir.

Katalog çekimlerinizde nasıl yer alabilirim?
Women&Women olarak, katalog çekimlerimiz için ajanslarla ve modellik yapmak isteyen herkesle çalışmaktayız. Eğer tanıtım ve çekimler gibi organizasyonlarda yer almak istiyorsanız, doğrudan bizimle irtibat kurmanızı tavsiye ederiz. info@womenandwomen.net üzerinden mail atabilirsiniz.

Yurtiçinde hangi noktalarda satışınız mevut?
Yurt içinde,50'den fazla satış noktamızla ve online mağazamızla sizlere hizmet vermekteyiz. Women&Women olarak kendi mağazamız sadece Alaçatı ve Yalıkavak' da bulunmaktadır. Dönemsel olarak satış noktalarımız değişiklik gösterdiğinden dolayı lütfen bize instagram veya mail olarak bulunduğunuz lokasyon bilginizi mesaj atarsanız size doğru yönlendirme sağlanacaktır.
Yurtdışında kaç tane mağazanız var?
Yurt dışında 7 noktada satışlarımız gerçekleşmektedir. Tüm dünyaya online satışımız mevcuttur. Dönemsel olarak satış noktalarımız değişiklik gösterdiğinden dolayı lütfen bize instagram veya mail olarak bulunduğunuz lokasyon bilginizi mesaj atarsanız size doğru yönlendirme sağlanacaktır.

Women&Women ürünlerini nerede ürettiriyor?
Ürünlerimizin %100’ünü Türkiye'de ürettirmekteyiz. Women&Women kuruluşundan bu yana sosyal bir girişim olarak kurulmuştur ve tamamen kadın ekosisteminden oluşmaktadır. Üretim sürecinde profesyonel tekstil üreticileriyle iş birliği yaptığımız gibi, engelli, evden çalışmak isteyen dönemsel veya tam zamanlı kadın üreticilere de yer vermekteyiz.

Sürdürülebilir ürün stratejiniz nedir?
Satışa sunduğumuz tüm ürünleri üretim aşamasından başlayarak, tüm süreçlerde öncelikle zamansız tasarım ve mevsimsiz kıyafetlere odaklanıyoruz. "Modası geçti" kavramları Women&Women tasarımları için asla söz konusu değildir. Tasarım konusunda yüksek öğrenim mezunu moda tasarımcılar müşteri beklentilerini biliyor ve ihtiyaçlara yönelik zamansız parçalar tasarlıyor.
Üretimde Sürdürülebilirlik
Doğayı korumak, yaşadığımız coğrafyaya ve ulaşamadıklarımıza değer katmak Women&Women'ın sürdürülebilirlik misyonudur. Üretim sürecinde sıfır atık ve ileri dönüşüm stratejilerini kullanıyoruz ve doğaya atıklarımızı bırakmıyor, katma değeri yüksek ürünler elde ediyoruz.

layout

Fashion

new

game

new

gym

new

tools

new

marijuana

new

metro

new

pets

new

video slider

new

left menu

new

jewellery

Fashion

Fashion

Shoes

Bags

Watch

Kids

Flower

Nursery

Vegetables

Beauty

Instagram Shop

Lookbook

Light

Full Page

Electronic-1

Electronic-2

Video

Goggles

Parallax

Furniture

shop

left sidebar

right sidebar

no sidebar

popup

new

metro

new

full width

infinite scroll

three grid

six grid

list view

product

new

four image

left sidebar

right sidebar

no sidebar

new

bundle

new

image swatch

left image

right image

new

image outside

3-col left

3-col right

3-col bottom

sticky

accordian

vertical tab

color option

RTL